Najtańszy druk w Polsce
Najlepszy dzień na reklamę: Czwartek, 06 Października 2022
Jak zlecić projekt graficzny

Co, kiedy i dla kogo projektujemy?

Przedstawiamy gólne informacje o tym, jakie projekty można zamówić w naszym studio graficznym oraz dla kogo i w jakich terminach świadczymy swoje usługi.

 

  • Projekty graficzne wykonujemy wyłącznie na potrzeby wydruku ich w naszych drukarniach. Nie wykonujemy projektów dla klientów, którzy zamierzają je drukować u innych wykonawców

 

  • Z uwagi na charakter pracy oraz niskie ceny usług projektowych, nie wykonujemy projektów graficznych dla Agencji Reklamowych, lub do odsprzedaży projektu osobom trzecim. Projekt zawsze wykonujemy wyłącznie na potrzeby zamawiającego.

 

  • Wykonujemy wyłącznie projekty indywidualne, nie korzystamy z szablonów i gotowych wzorów pobieranych z internetu, jadnakże trzeba mieć na uwadze, że czasami wykorzystujemy w projektach  materiały graficzne które są dostępne komercyjnie na zasadzie otwartych licencji.

 

  • Nie prowadzimy usług projektowania logotypów i pełnych identyfikacji wizualnych. Projektujemy takie nośniki, które mogą być wykonane w druku w naszych drukarniach: ulotki, banery reklamowe, wydruki wielkoformatowe, wizytówki, plakaty, teczki ofertowe, karty biznesowe, kalendarze, papiery firmowe, koperty firmowe, naklejki, gazetki, foldery, katalogi itp.

 

  • Terminy wykonania projektów graficznych są uzależnione od aktualnych możliwości i ilości zleceń, które są już w realizacji. Zwykle wykonujemy projekty w terminie 2-3 dni roboczych + ewentualne poprawki w projekcie, jednakże w uzasadnionych przypadkach, kiedy pracy jest więcej niż zwykle, termin ten może ulec zmianie.

 

  • Projekty wykonujemy głównie na licencjonowanym oprogramowaniu firmy Adobe Photoshop Adobe Ilustratorze i InDesign.

 

  • Pliki źródłowe udostępniamy tylko zaufanym klientom, którzy stale z nami współpracują. W cenie wykonania projektu nie ma przekazania praw autorskich osobie zamawiającej.

 

  • Wszystkie pliki które są przez nas projektowane lub wymagają naszej ingerencji wysyłamy do akceptacji. Akceptacja projektu oznacza że plik jest dobrze przygotowany i zaakceptowany do druku. Nie odpowiadamy za zaakceptowane w plikach literówki, w treści, numerze telefonu, mailu. Akceptacja oznacza także że wykorzystane grafiki są odpowiedniej jakości ( dla niedoświadczonych klientów: warto przybliżyć sobie pliki aby sprawdzić czy przesłane materiały są takie jak powinny. Wielu klientów przesyła nam pliki słabej jakości. w przypadku wątpliwości co do jakości pliku prosimy o kontakt )

 

 

Autor:Kompilo
 
© 2016 Omega Press Sp. z o.o.
ostatnia aktualizacja serwisu: 2020-05-18