Najtańszy druk w Polsce
Najlepszy dzień na reklamę: Wtorek, 05 Grudnia 2023
Jak zlecić projekt graficzny

Jak przygotować materiały do projektu?

 

Aby prace projektowe przebiegały zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz naszymi możliwościami, prosimy o aktywną współpracę w tworzeniu projektu. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie oczekiwanego efektu, jednak aby to mogło dojść do skutku oczekujemy od Państwa spełnienia następujących warunków:

 

  • nadesłanie jak najbardziej prezycyjnych wytycznych co do oczekiwanego efektu (opis kolorystyki, mile widziany opis schematu ulotki, rodzaje czcionek do użycia itp..)

 

  • nadesłanie gotowych treści tekstowych do wstawienia do projektu. Graficy Kompilo nie przygotowują tekstów we własnym zakresie. Treści należy przesyłać jako zwarte teksty, gotowe do skopiowania (nie jako obrazki) z maila, plików Word w formacie doc. lub txt. Obsługujemy także dokumenty Open Office.

 

  • w przypadku zleceń na ulotki i katalogi gdzie są tabelki lub listy menu gastronomicznego, prosimy o dosłanie tych treści w tabelach MS Excell lub Word. To znacznie przyspieszy i ułatwi nam projektowanie

 

  • dokładne opisywanie wymiarów do projektów.  Zgodnie  z przyjętą zasadą należy najpierw podawać wymiary na szerokość, a następnie wymiary na wysokość projektu. Wszelkie wytyczne bez dodatkowych opisów są kwalifikowane zgodnie z powyższą zasadą.

 

  • nadesłanie logo firmowego najlepiej w pliku wektorowym lub rastrze ale w dobrej rozdzielczości ( 300 DPI) jeśli oczywiście posiadają Państwo swój własny, unikalny logotyp

 

  • firma Kompilo nie posiada i nie udostępnia zdjęć do Państwa projektów. Zdjęcia należy nadesłać we własnym zakresie pamiętając, że przesłane fotografie powinny być w odpowiedniej jakości i rozdzielczości do rodzaju druku jaki będzie wykonywany z projektu. Prosimy nie nadsyłać miniaturek pobranych z internetu gdyż takowe nie nadają się do projektów do druku. Prosimy mieć na uwadze, że zgodnie z Ustawą o Prawach Autorskich, zdecydowana większość zdjęć publikowanych w internecie jest chroniona,a odpowiedzialność za użycie zdjęć bez zgody autora spoczywa na kliencie który zdjęcia dostarczył. Polecamy korzystanie z profesjonalnych banków zdjęć, gdzie mogą Państwo również za naszym pośrednictwem nabyć odpowiednie zdjęcia.

 

  • jeśli wykonywamy projekt ma być zbieżny co do formy i grafiki z innymi wcześniejszymi projektami, które nie były wykonywane u nas, prosimy o nadesłanie plików poglądowych z tych projektów, lub najlepiej edytowalnych plików źródłowych będących w Państwa posiadaniu.

 

 

 

Autor:Kompilo
 
© 2016 Omega Press Sp. z o.o.
ostatnia aktualizacja serwisu: 2020-05-18