Najtańszy druk w Polsce
Najlepszy dzień na reklamę: Czwartek, 06 Października 2022
Jak zlecić projekt graficzny

Zasady zamówień projektów

Aby współpraca w zakresie przygotowania projektu była zadowalająca dla obu stron, prosimy o zapoznanie się z zasadami zamawiania projektów w Kompilo:

 

  • Projekty wykonujemy wyłącznie na podstawie mailowych zamówień.

 

  • Prace rozpoczynają się po otrzymaniu od klienta szczegółowych wytycznych oraz ew. materiałów jakie mają być użyte w projekcie.

 

  • Na wykonanie projektu generujemy fakturę na przedpłatę. Do realizacji trafiają tylko zlecenia przedpłacone.

 

  • Wykonujemy tylko jeden design projektowy do każdego zamówienia, bez dodatkowych wariantów, dlatego niezmiernie ważne jest, aby zamawiający jak najdokładniej opisał nam jaki efekt chce uzyskać. Oczywiście, w trakcie prac projektowych wykonujemy także korekty i poprawki aby efekt końcowy był zadowalający dla klienta.

 

  • Jeśli zamawiający uzna, że podoba mu się któryś z projektów znajdujących się w naszym portfolio, prosimy o jego wskazaniem a postaramy się stworzyć coś podobnego, choć dopasowanego do oczekiwań klienta.

.

  • Wszystkie pliki które są przez nas projektowane lub wymagają naszej ingerencji wysyłamy do akceptacji. Akceptacja projektu oznacza że plik jest dobrze przygotowany i zaakceptowany do druku. Nie odpowiadamy za zaakceptowane w plikach literówki, w treści, numerze telefonu, mailu. Akceptacja oznacza także że wykorzystane grafiki są odpowiedniej jakości ( dla niedoświadczonych klientów: warto przybliżyć sobie pliki aby sprawdzić czy przesłane materiały są takie jak powinny. Wielu klientów przesyła nam pliki słabej jakości. w przypadku wątpliwości co do jakości pliku prosimy o kontakt )

Autor:Kompilo
 
© 2016 Omega Press Sp. z o.o.
ostatnia aktualizacja serwisu: 2020-05-18