Najtańszy druk w Polsce
Najlepszy dzień na reklamę: Środa, 24 Lipca 2024
+ cennik przesyłek kurierskich

Strefa klienta

 

Witamy w strefie klienta. Znajdą tu Państwo wszystkie niezbędne informacje, jakie będą Państwu przydatne we współpracy z naszą firmą.

Dzięki temu oszczędzą Państwo czas na telefony i uzyskają odpowiedzi na nurtujące pytania. Życzymy miłego korzystania ze strefy klienta.

 

 • data dodania:
  2013-06-30

  dodał: kompilo

  Zamówienia, płatności, wysyłanie plików

  Wszystkie informacje na temat warunków zamówień, sposobu przesyłania plików do druku,  terminów realizacji oraz zasad płatności za zlecenia. Szczególnie polecamy nowym klientom, którzy korzystają pierwszy raz z usług Kompilo.

 • data dodania:
  2013-01-06

  dodał: kompilo

  Jak przygotować projekt do druku?

  Niezbędne informacje dotyczące przygotowania plików graficznych powierzonych nam do druku. Specyfikacje druku ofsetowego i wielkoformatowego oraz wymiary wszystkich normatywnych formatów stosowanych w druku ulotek, plakatów itp..

 • data dodania:
  2013-01-05

  dodał:

  Formaty i wymiary arkuszy papieru

 • data dodania:
  2012-11-01

  dodał:

  Cennik dostaw kurierskich w Kompilo

  Informacje dotyczące wysyłek kurierskich nadawanych w Kompilo, cenniki przesyłek, kubatury oraz przeliczniki niezbędne do planowania dostaw poligrafii i innych materiałów.

 • data dodania:
  2012-10-29

  dodał: kompilo

  Terminarz realizacji zleceń

  Prezentujemy terminarz realizacji zleceń w druku offsetowym oraz wielkoformatowym dla wszystkich oferowanych przez naszą firmę produktów i usług. Prosimy o zapoznanie się z terminarzem przed każdym zamówieniem w naszej firmie.

Strony:
 
© 2018 Grafen Arkadiusz Jasiński
ostatnia aktualizacja serwisu: 2024-03-08