Najtańszy druk w Polsce
Najlepszy dzień na reklamę: Piątek, 29 Września 2023
+ cennik przesyłek kurierskich

Zamówienia, płatności, wysyłanie plików

 

Poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje jak złożyć i zrealizować swoje zamówienie w w serwisie internetowymKompilo. W przypadku, kiedy nie znajdą Państwo odpowiedzi na pytania i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected].  Wszystkie zamówienia są realizowane po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia przelewu. W przypadku konieczności kontaktu preferujemy kontakt mailowy. Telefony kontaktowe znajdą Państwo w dziale kontakt.

 

 

czynność wyjaśnienie
etap 1 - przesłanie zamówienia Zamówienia przyjmujemy mailowo pod adresem: [email protected]
etap 2 - przesłanie plików Pliki do druku o wielkości do 25 MB można wysłać mailowo. Większe pliki bezpośrednio na nasz serwer FTP tworząc na nim własny katalog o nazwie zbieżnej z nazwą firmy zamawiającego lub jego nazwiskiem. Dane do  FTP:  host:  ftp.kompilo.com  login: [email protected]   hasło: 12kompilo345
etap 3 - płatność za zamówienie  Przed realizacją każdego zamówienia od firm i osób prywatnych pobieramy przedpłatę 100% na podstawie wystawionej wcześniej i wysłanej mailowo faktury. Odroczone terminy płatności oferujemy wyłącznie instytucjom państwowym, urzędom i uczelniom wyższym na podstawie umowy o wykonanie zlecenia.
dane do wykonania płatności Grafen Arkadiusz Jasiński  ul. 1000-lecia 88/136 Katowice
konto nr  - Alior Bank  31 2490 0005 0000 4500 6425 7955 r (w tytule wpłaty prosimy podawać nr faktury lub nr zamówienia). Zamówienia są realizowane po potwierdzeniu wpłaty.
etap 4 - wysyłka towaru lub odbiór osobisty Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DPD lub GLS.

 

Autor:kompilo
 
© 2018 Grafen Arkadiusz Jasiński
ostatnia aktualizacja serwisu: 2023-09-13